Замовити дзвінок

Закрити

Ваше им'я *

Ваш телефонний номер *Поля*обов'язкові для заповнення

сервисная служба

Сервісна служба компанії "PetroNick"

Пріоритетним питанням компанії «ПетроНік» є організація сервісного обслуговування. В основу організації сервісної служби закладені такі характеристики, як мобільність та оперативність проведення робіт з ремонту та технічному обслуговуванню техніки. Мобільні підрозділи сервісної служби укомплектовані автомобілями на базі мікроавтобусів, оснащені обладнанням необхідним для ремонту та обслуговування техніки, що дозволяє оперативно прибути до клієнта за декілька годин.

У разі складного ремонту сервісна служба підприємства надає можливість на період ремонту скористатися вузлами та агрегатами з обмінного фонду.

Наявність асортименту запчастин на складі, виконання ремонту будь-якої складності в заводських умовах та мобільна служба дозволяють максимально скоротити не тільки часові витрати клієнта на усунення несправностей, а й підвищити продуктивність.

Сервісна служба підприємства сформована з кваліфікованих спеціалістів, які пройшли підготовку на підприємствах закордонних партнерів.

 

Ремонтні послуги та запчастини, які надаються компанією «ПетроНік»

Компанія надає запчастини зі складу та під замовлення, а також виконує капітальний та поточний ремонт будівельної дорожньої техніки (фронтальні навантажувачі, грейдери та інші), а також сільськогосподарської техніки).

Професіоналізм та висока кваліфікація персоналу дозволяють виконувати наступні види робіт:

- капітальний ремонт двигуна (DEUTZ, STEYR WD-613, WD-615, WD-618, CUMMINS, CATERPILLAR);
- капітальний ремонт трансмісії (коробка передач, центральні и бортові редуктори);
- ремонт механізмів гальмівної системи;
- ремонт елементів гідравлічної системи;
- ремонт рами та навісного обладнання;
- ремонт паливного насосу високого тиску.

Компанія надає запчастини зі складу та під замовлення