Замовити дзвінок

Закрити

Ваше им'я *

Ваш телефонний номер *Поля*обов'язкові для заповнення

О КОМПАНИИ ПЕТРОНИК

ПРО КОМПАНІЮ "ПЕТРОНІК"

Завод "ПетроНік" – українське підприємство з виробництва будівельної та спеціальної техніки, а також твердопаливних котлів, опалювальних систем які випускаються під торговою маркою PetroNick. Основу продукції підприємства на сьогоднішній день складають фронтальні навантажувачі, грейдера, твердопаливні котли та опалювальні системи різної потужності.

ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Продаж фронтальних навантажувачів та іншої техніки, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки виконується через мережу партнерських організацій в Україні, що створює максимально сприятливі умови для її експлуатації та задоволення інтересів споживачів.

 
ПРОИЗВОДСТВЕННЫЕ МОЩНОСТИ

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Завод "ПетроНік" розташований у м. Таврійськ (Херсонська область). Площа підприємства складає 4.5368 га Виробництво включає в себе цех металообробки, зварювальний цех, фарбувальний та складальний цехи, має власну залізнодорожну гілку. Для перевірки якості продукції на заводі діє випробувальний полігон. Високопродуктивне обладнання, сучасні технології, висока кваліфікація персоналу забезпечують розширення номенклатури продукції та підвищення якості.

ТРАКТОРА Green Bull

ТРАКТОРИ

В рамках розширення основного направлення виробництва ТОВ «ПетроНік» з 2010 року почав розробку та впровадження у виробництво просапних колісних тракторів. На даному етапі трактори збираються з комплектуючих провідних фірм Італії, Німеччини, КНР. В перспективі планується виготовлення більшої частини металоконструкцій власними потужностями заводу. Трактори вигідно відрізняються простотою конструкцій та зручністю в експлуатації. Кабіна трактора простора, зручна, оснащена кондиціонером, обігрівачем та усім необхідним для виконання багатофункціональних робіт. Система менеджменту якості підприємства сертифікована згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 

КАЧЕСТВО ПРОДУКЦИИ

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Служба технічного контролю виконує перевірку кожної виробничої одиниці техніки на відповідність технічним характеристикам. Вся техніка проходить випробування на спеціально побудованому полігоні заводу.

Система менеджменту якості підприємства сертифікована згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008.