Замовити дзвінок

Закрити

Ваше им'я *

Ваш телефонний номер *Поля*обов'язкові для заповнення

Партнери компанії "PetroNick"

Dezhou Degong Machinery Co., Ltd.

Компанія Dezhou Degong Machinery Co., Ltd. Була заснована в 1958 році. Зараз вона є одним з сучасних та високотехнологічних підприємств, які виробляють будівельне обладнання. Підприємство займає 120 гектарів землі, численність персоналу – 1200 людей, з них 350 інженерів. Основною продукцією є фронтальні навантажувачі та дорожньо-будівельна техніка. Колісні фронтальні навантажувачі охоплюють діапазон від 1,6 до 7 тонн. Об’єм випуску навантажувачів складає близько 8000 машин на рік. При створенні техніки особливу увагу приділяють надійності та простоті обслуговування та експлуатації. Продукція компанії відповідає міжнародній системі управління якістю ISO 9001. В останні роки компанія все більше завойовує ринок будівельної техніки, та є одним з лідируючих підприємств в своїй галузі в Китаї. Dezhou Degong Machinery Co., Ltd здійснює поставку своєї техніки в країни Південно-Східної Азії, Ближнього Сходу, Африки та Європи.

www.sd-dgjx.com

 

Qingdao CIMC Special Vehicles Co., Ltd.

Компанія Qingdao CIMC Special Vehicles Co., Ltd. є однією з дочірніх компаній найбільшої в світі виробничої групи China International Marine Containers (Group) Ltd. (CIMC), яка входить в число найкращих виробників Китаю та Південно-Східної Азії. Основна продукція підприємства – напівпричепи, шасі, спеціальні транспортні засоби та контейнери. Ринок збуту підприємства охоплює 10 міжнародних ринків Північної Америки, Європи, Азії та Південно-Східної Азії.

Виробничі потужності компанії розташовані на території площею 24 000 кв.м. Цехи підприємства оснащені найкращим обладнанням та виробничими лініями. Якість продукції визначається її матеріалами, які поставляються відомими торговими марками та дотриманням міжнародних стандартів якості при виробництві. Компанія Qingdao CIMC Special Vehicles Co., Ltd. в своїй роботі керується принципами міжнародної системи управління якістю ISO/TS 16949:2002.

qcsvcl.en.china.cn

 

Chery Heavy Industry Co.,Ltd

Компанія Chery Heavy Industry Co.,Ltd – одне з найбільших сучасних підприємств з виробництва сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Головні виробничі потужності розташовані в місті Уху в провінції Аньхой та займають площу в 3530 квадратних кілометрів. На території Китаю компанія має 9 виробничих баз, 3 з яких випускають трактори марки Chery потужністю 18-180 л.с. Об’єм випуску колісних тракторів складає 20 000 шт. в рік. Особливу увагу при виробництві техніки приділяють якості, надійності, простоті обслуговування та експлуатації.

Система менеджменту якості компанії Chery сертифікована згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001.

Техніка Chery має сертифікати УкрСЕПРО, ДЕСТ РФ і Євро Е-Маrk. На сьогоднішній день компанія Chery Heavy Industry Co.,Ltd здійснює поставку своїй продукції в країни СНД, південно-Східної Азії, Африки та Європи.