Замовити дзвінок

Закрити

Ваше им'я *

Ваш телефонний номер *Поля*обов'язкові для заповнення

ФРОНТАЛЬНІ
НАВАНТАЖУВАЧІ

Одним з основних видів продукції, яку виробляє компанія «ПетроНік», є ковшові колісні фронтальні навантажувачі PetroNick. Створені на основі передових технологій, вони максимально адаптовані до вітчизняних умов та потреб.

Докладніше...

РЕМОНТНІ ПОСЛУГИ
ТА ЗАПЧАСТИНИ

Компанія «ПетроНік» спеціалізується на капітальному та поточному ремонті спецтехніки. Наявність асортименту запчастин на складі, виконання ремонту будь-якої складності у заводських умовах та мобільна сервісна служба дозволяють максимально скоротити не тільки часові витрати клієнта на усунення несправностей, але і збільшити продуктивність.

Докладніше...

Твердопаливні котли та опалювальні системи

Твердопаливні котли та опалювальні системи

Опалювальні котли ПетроНік розроблені з урахуванням досвіду провідних європейських виробників і адаптовані для спалювання різних видів твердого палива.

Докладніше...

Гаряча лінія PetroNick
+38 05549 7-46-54

Про компанію "ПетроНік"

Завод "ПетроНік" – українське підприємство з виробництва будівельної та спеціальної техніки, а також твердопаливних котлів, опалювальних систем які випускаються під торговою маркою PetroNick. Основу продукції підприємства на сьогоднішній день складають фронтальні навантажувачі, грейдера, твердопаливні котли та опалювальні системи різної потужності.

Дилерська мережа

Продаж фронтальних навантажувачів та іншої техніки, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки виконується через мережу партнерських організацій в Україні, що створює максимально сприятливі умови для її експлуатації та задоволення інтересів споживачів

Якість продукції

Служба технічного контролю здійснює перевірку кожної виробленої одиниці техніки на відповідність технічним характеристикам. Вся техніка проходить випробовування на спеціально побудованому полігоні заводу.

Система менеджменту якості підприємства сертифікована у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008

Виробничі потужності

Завод "ПетроНік" розташований у місті Таврійськ (Херсонська область). Площа підприємства складає 4.5368 га Виробництво включає в себе цех металообробки, зварювальний цех, фарбувальний та складальний цехи, має власну залізнодорожну гілку. Для перевірки якості продукції на заводі діє випробувальний полігон. Високопродуктивне виробництво, обладнання, сучасні технології, висока кваліфікація персоналу забезпечують розширення номенклатури продукції та підвищення якості.