Повідомляємо про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення «зеленого» тарифу.

АДМІНІСТРАЦІЯ ТОВ «ПЕТРОНІК»  у відповідності до постанови  НКРЕКП  від 30.06.2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» повідомляє 09 листопада 2018 року  про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)  щодо необхідності  встановлення  «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання ,  ІІ пусковим комплексом потужністю 1000кВт сонячної електростанції потужністю 2500 кВт, що знаходиться у власності  Товариства з обмеженою відповідальністю «ПетроНік».

Відкрите обговорення (відкриті слухання) будуть проведені «26» листопада   2018 року  о 10-00 год. в  залі засідань Таврійського міськвиконкому.

Місце проведення слухань: м.Таврійськ, вул.І.Франка, 29.

Від зацікавлених осіб приймаються зауваження та пропозиції до даного питання обговорення до 24 листопада  2018 року:

-        надіслати листом на e-mail: office@petronick.com.ua;

-       надіслати листом на  поштову адресу 74989 м.Таврійськ,                           вул. Незалежності, 29а;

-        залишити лист в приймальні ТОВ «ПетроНік»  за адресою                         м. Таврійськ, вул. Незалежності, 29а.

 

Запрошуються всі бажаючі мешканці громади.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (05549) 7- 46-54, або e-mail: office@petronick.com.ua.

Відповідальна особа: Рудинець Марина Анатоліївна.

 Обґрунтування щодо необхідності  встановлення  «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання , ІІ пусковим комплексом потужністю 1000 кВт сонячної електростанції потужністю 2500 кВт, що знаходиться у власності  Товариства з обмеженою відповідальністю «ПетроНік».

Комплекс сонячної електростанції на земельній ділянці ТОВ "ПетроНік" по вул. Незалежності (Героїв Сталінграда), 29а, м. Таврійськ, м. Нова Каховка Херсонської області призначений для перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію з видачею електроенергії в енергосистему України. Будівництво сонячної електростанції (СЕС) дозволить:

- скоротити споживання викопного палива;

- знизити викиди парникових газів в атмосферу;

- зменшити навантаження на магістральні електричні мережі за рахунок місцевої генерації електроенергії;

- збільшити частку відновлюваних енергоресурсів в енергетичному балансі України.

Будівництво сонячної електростанції передбачається проводити двома пусковими комплексами.

Будівництво ІІ пускового комплексу потужністю 1000кВт сонячної електростанції потужністю 2500кВт.

Загальна потужність 3366 панелей при випромінюванні 1000Вт/м2 складає 1026,63 кВт. Загальна потужність 17 інверторів складає 850 кВт.

Загальна потужність ІІ-го пускового комплексу сонячної електростанції складає 1,0 МВт.

Сонячна електростанція видає вироблену електроенергію через двох трансформаторну підстанцію ТМ 2x1600кВА в промислову мережу.

Відповідно до розрахунків кількість електроенергії, що виробляється змінюється від 0 до 1316,24 МВт*год/рік. Кількість електроенергії, що виробляється залежить від природних факторів (часу дня і року, хмарності, температури повітря) і не регулюється, отже вся вироблена електроенергія реалізується в мережу і електростанція не може брати участь в регулюванні енергосистеми. Прогнозне середнє виробництво електроенергії електростанцією становить 1316,24 МВт*год/рік. Максимальна розрахункова місячна генерація електричної енергії становить 268,9МВт * год (серпень).

Технічне обслуговування та контроль за роботою обладнання сонячної електростанції, яка працює в автоматичному режимі, здійснюється обслуговуючим персоналом, який пройшов навчання за спеціально розробленою програмою і склав іспити в установленому порядку.

Ремонтні роботи обладнання систем видачі електричної потужності, електропостачання та автоматики повинні виконуватися тільки кваліфікованим персоналом з групою з електробезпеки не нижче III групи. Сигналізація стану систем і несправності обладнання виведена до диспетчера СЕС.

Всі ремонтні роботи та роботи з технічного обслуговування інверторного обладнання та устаткування виконуються підрядними сервісними організаціями.

Облікова чисельність обслуговуючого персоналу для сонячної електростанції прийнята відповідно до вітчизняного та світового досвіду експлуатації аналогічних по потужності СЕС.

Доцільність суміщення професій вирішується керівництвом служби експлуатації. Режим роботи сонячної електростанції - цілорічний.

Передбачений обсяг автоматизації і технологічного контролю забезпечує роботу споруд без необхідності присутності постійного обслуговуючого персоналу.

Схема планування організації земельної ділянки виконана з урахуванням зонування території за функціональним використанням. Під'їзд до території передбачається по існуючих автодорогах м. Таврійськ.

Будівництво виконано в умовах діючого підприємства, в'їзд - виїзд організований через існуючі КПП, які розташовані з північної сторони діючого підприємства.

Основні техніко-економічні показники ІІ-ї черги будівництва ІІ-го пускового комплексу проектованого земельної ділянки:

Площа ділянки 1,3239 га;

Площа забудови 5398,88 кв.м;

Площа доріг, майданчиків 7840,12 кв.м;

Встановлений термін експлуатації обладнання СЕС становить 20 років.

При руйнуванні будь-якого окремого елемента об'єкта до обмеження працездатності об'єкта в цілому - не призведе. У разі аварії на об'єкті викликаються ремонтні бригади для усунення несправностей.

Оцінка економії, отриманої за результатами впровадження енергозберігаючих заходів - в якості основних енергозберігаючих заходів використовуються сучасні матеріали і застосовуються нові технології. Використання інверторів АВВ з КПД 98%, та панелей JinkoSolar з КПД 18,63% дозволяють отримати максимальну виробничу продуктивність, з нульовою шкодою для навколишнього природного середовища.